Výsledky

4. kolo Slaný Boulderzávody Zobrazit

Datum: 22.9.2018

finále Ženy

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Adamovská Eliška TJ Baník Karviná, HUDY, Rock Empire CZE 4 7 4 7 3 3 2 2 1 1 1 1
2 Kotrbová Daniela BigWall, Midori, ActiveMove CZE 4 8 4 8 1 1 5 5 1 1 1 1
3 Ondřejová Jana Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE 3 10 4 11 4 0 3 3 1 4 3 3
4 Zachrdlová Kateřina Wild Country CZE 2 2 3 9 7 0 0 0 1 1 1 1
5 Králíková Nikola Vertikon Zlín CZE 2 3 3 5 3 0 0 0 1 2 1 1
6 Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE 1 1 4 6 2 0 2 0 1 0 1 1
7 Bulenová Eliška Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE 1 1 3 4 2 0 0 0 1 0 1 1
8 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 1 1 3 13 11 0 0 0 1 0 1 1

finále Muži

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Stráník Martin Scarpa, Singing Rock, MAKAK, HK Choceň CZE 4 6 4 6 1 1 1 1 1 1 3 3
2 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 4 22 4 12 1 3 9 10 1 1 1 8
3 Kučera Roman Koroboulder Pardubice CZE 3 5 4 9 2 2 1 1 1 2 5 0
4 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 2 6 3 7 2 4 0 0 2 2 3 0
5 Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, Rafiki, LUJS a HK Choceň CZE 2 8 3 8 2 0 5 7 1 1 0 0
6 Hejný Jakub Climb&Run CZE 1 3 2 5 3 3 0 0 2 0 0 0
7 Rázek Jakub CZE 0 0 2 2 1 0 0 0 1 0 0 0
8 Běhounek Michal ActiveMove CZE 0 0 2 6 0 0 5 0 1 0 0 0

kvalifikace - Ženy J-Junioři

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b. 9.b. 10.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Ondřejová Jana Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE 9 22 9 12 4 4 1 4 0 0 1 1 1 3 1 3 1 1 1 1 1 4 1 1
2 Šebestíková Anna SmíchOFF, ActiveMove CZE 5 11 7 13 4 5 0 0 0 0 1 1 3 0 2 0 1 1 1 1 0 0 1 3

kvalifikace - Ženy A-U18

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b. 9.b. 10.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Adamovská Eliška TJ Baník Karviná, HUDY, Rock Empire CZE 10 15 10 14 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3 1 1
2 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 6 13 8 13 4 4 0 0 0 0 1 1 2 2 1 0 1 1 2 2 1 0 1 3
3 Jelečková Tereza Green Trees Monkeys CZE 3 4 8 12 3 0 0 0 0 0 1 2 1 0 3 0 1 1 1 1 1 0 1 0
4 Kachlířová Tereza CZE 3 4 4 7 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 2 2 0 0 3 0
5 Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE 1 1 4 9 5 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
6 Slavíčková Rozálie CZE 1 3 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0
7 Bodnárová Natálie HOROLEZCI Jeseník CZE 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0

kvalifikace - Muži J-Junioři

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b. 9.b. 10.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 10 13 10 11 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1
2 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 8 27 10 25 1 1 1 1 11 11 1 1 1 0 1 3 5 0 2 3 1 4 1 3
3 Bína Ondřej Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE 4 15 5 17 6 0 0 0 0 0 1 5 0 0 1 1 6 6 0 0 0 0 3 3
4 Macháček Petr WC CZE 1 2 8 16 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 3 0 2 2 3 0 1 0

kvalifikace - Muži A-U18

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b. 9.b. 10.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Děták Štěpán CZE 2 4 6 14 0 0 3 0 0 0 2 2 3 0 2 0 0 0 0 0 3 0 1 2
2 Karban Jakub MAKAK CZE 2 8 3 5 0 0 2 2 0 0 1 6 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Špringl Petr Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE 1 3 3 5 0 0 1 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
4 Průcha Šimon CZE 1 1 2 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
5 Mašek Sebastián Lanovka CZE 0 0 5 16 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 7 0 4 0
6 Vaňous Svatopluk Lezecký Tým Pardubice CZE 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0

kvalifikace Ženy

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b. 9.b. 10.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Adamovská Eliška TJ Baník Karviná, HUDY, Rock Empire CZE 10 15 10 14 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3 1 1
2 Kotrbová Daniela BigWall, Midori, ActiveMove CZE 10 17 10 12 1 1 2 2 2 4 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1 1 2 1 1
3 Zachrdlová Kateřina Wild Country CZE 9 19 10 17 5 5 2 2 2 2 1 1 2 2 1 4 1 1 1 1 1 0 1 1
4 Ondřejová Jana Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE 9 22 9 12 4 4 1 4 0 0 1 1 1 3 1 3 1 1 1 1 1 4 1 1
5 Bulenová Eliška Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE 8 18 10 18 1 1 4 0 6 7 1 1 1 3 1 3 1 1 1 1 1 0 1 1
6 Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE 8 17 9 15 6 6 1 0 0 0 1 2 1 1 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2
7 Králíková Nikola Vertikon Zlín CZE 8 18 9 12 3 6 1 1 0 0 1 1 1 2 2 4 1 1 1 1 1 0 1 2
8 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 6 13 8 13 4 4 0 0 0 0 1 1 2 2 1 0 1 1 2 2 1 0 1 3
9 Šebestíková Anna SmíchOFF, ActiveMove CZE 5 11 7 13 4 5 0 0 0 0 1 1 3 0 2 0 1 1 1 1 0 0 1 3
10 Olšarová Jana Climb&Run CZE 4 7 9 27 2 2 11 0 3 0 1 1 3 0 0 0 3 3 1 1 2 0 1 0
11 Bajerová Adéla LEZU V MEZU CZE 4 5 7 8 0 0 0 0 0 0 1 2 2 0 1 0 1 1 1 1 1 0 1 1
12 Jelečková Tereza Green Trees Monkeys CZE 3 4 8 12 3 0 0 0 0 0 1 2 1 0 3 0 1 1 1 1 1 0 1 0
13 Fajstová Alena Ho Přírodní vědy CZE 3 5 5 11 0 0 0 0 0 0 1 1 3 0 0 0 0 0 1 1 5 0 1 3
14 Kripnerová Eliška Green Trees Monkeys CZE 3 6 5 10 0 0 0 0 0 0 1 2 1 0 5 0 2 2 1 2 0 0 0 0
15 Kachlířová Tereza CZE 3 4 4 7 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 2 2 0 0 3 0
16 Hornychová Michaela HK Ostaš CZE 3 6 4 7 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 1 3 1 1 0 0 3 0
17 Slunečková Karin Alturas CZE 2 8 5 17 5 0 0 0 0 0 2 5 0 0 0 0 8 0 1 3 0 0 1 0
18 Zemánková Kateřina MAKAK, HO Pavoučci Liberec CZE 2 5 4 10 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 2 4 1 1 0 0 2 0
19 Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE 1 1 4 9 5 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
20 Jakouběová Michaela CZE 1 4 4 18 0 0 0 0 0 0 1 4 0 0 0 0 13 0 2 0 0 0 2 0
21 Slavíčková Rozálie CZE 1 3 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0
22 Vokalová Johanka HOROLEZCI Jeseník CZE 0 0 3 8 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4 0
23 Bodnárová Natálie HOROLEZCI Jeseník CZE 0 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0

kvalifikace Muži

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b. 9.b. 10.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 10 13 10 11 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 2 1 1
2 Stráník Martin Scarpa, Singing Rock, MAKAK, HK Choceň CZE 10 14 10 12 1 1 1 1 3 3 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1
3 Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, Rafiki, LUJS a HK Choceň CZE 10 24 10 16 2 3 1 1 3 3 1 1 1 6 1 3 2 2 2 2 1 1 2 2
4 Kučera Roman Koroboulder Pardubice CZE 10 25 10 18 1 4 2 2 3 3 1 1 1 2 1 3 6 6 1 2 1 1 1 1
5 Běhounek Michal ActiveMove CZE 10 28 10 25 1 3 1 1 12 12 1 1 1 1 1 2 4 4 2 2 1 1 1 1
6 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 8 27 10 25 1 1 1 1 11 11 1 1 1 0 1 3 5 0 2 3 1 4 1 3
7 Rázek Jakub CZE 6 27 9 25 1 0 2 3 0 0 1 1 2 0 1 1 11 11 4 4 1 7 2 0
8 Hejný Jakub Climb&Run CZE 6 34 8 29 1 0 2 6 6 8 1 2 0 0 1 0 9 9 8 8 0 0 1 1
9 Bradáč Jiří CZE 5 25 9 27 3 4 1 0 0 0 1 1 2 0 1 0 6 11 7 7 5 0 1 2
10 Doleček Lukáš HK Lanškroun z.s. CZE 5 12 8 15 3 0 1 2 2 2 1 3 0 0 1 0 0 0 4 4 2 0 1 1
11 Karban Filip MAKAK CZE 4 12 8 28 7 0 1 1 0 0 1 2 4 0 1 0 8 0 5 5 0 0 1 4
12 Kratochvíl Vladimír CZE 4 12 7 12 1 0 1 1 0 0 1 1 2 0 1 0 0 0 0 0 5 8 1 2
13 Jeliga Marek Horoguru, Big Wall Praha, CT CZE 4 10 5 12 0 0 5 0 0 0 1 1 0 0 1 4 4 4 0 0 0 0 1 1
14 Bína Ondřej Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE 4 15 5 17 6 0 0 0 0 0 1 5 0 0 1 1 6 6 0 0 0 0 3 3
15 Handlíř Petr PEHA-project.cz CZE 3 15 8 32 2 0 5 0 0 0 1 1 0 0 2 0 3 0 13 13 5 0 1 1
16 Podoba Peter HO Pohodička Slaný CZE 3 13 6 11 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 4 6 2 6 2 0
17 Děták Štěpán CZE 2 4 6 14 0 0 3 0 0 0 2 2 3 0 2 0 0 0 0 0 3 0 1 2
18 Hlinka Ondřej S lezbou k lepším zítřkům, Lanovka CZE 2 6 5 13 3 0 5 0 0 0 1 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 2 3
19 Petrík Mikuláš Green Trees Monkeys CZE 2 12 5 30 7 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 13 0 7 9 0 0 2 0
20 Gotthard Martin Horolezci Jesenik CZE 2 13 5 13 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 0 0 4 12 3 0 1 0
21 Szentesi Martin HO Bordeaux, VinoSem.cz CZE 2 3 4 11 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 1 2
22 Zozulák Jan Lezecký Tým Pardubice CZE 2 13 4 11 2 0 0 0 0 0 1 9 0 0 0 0 7 0 0 0 0 0 1 4
23 Slabý Jiří WC CZE 2 14 4 7 0 0 1 6 0 0 1 8 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 3 0
24 Veselý Martin Lezecký tým Pardubice CZE 2 5 3 11 9 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3
25 Karban Jakub MAKAK CZE 2 8 3 5 0 0 2 2 0 0 1 6 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Macháček Petr WC CZE 1 2 8 16 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2 0 3 0 2 2 3 0 1 0
27 Švácha Jiří HC Lány CZE 1 1 5 8 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 1 0
28 Mázl Ondřej HO TJ Spartak Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE 1 1 4 6 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
29 Špringl Petr Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE 1 3 3 5 0 0 1 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
30 Reblan Štefan HO Bordeaux CZE 1 8 3 8 0 0 4 0 0 0 2 8 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Průcha Šimon CZE 1 1 2 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
32 Mašek Sebastián Lanovka CZE 0 0 5 16 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 7 0 4 0
33 Beneš Tomáš Makak CZE 0 0 3 7 0 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
34 Stránský Ondřej HOROLEZCI Jeseník CZE 0 0 3 16 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 12 0 0 0 0 0 2 0
35 Grohman Jan HO TJ Spartak Vrchlabí CZE 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
36 Vaňous Svatopluk Lezecký Tým Pardubice CZE 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Dygrýn Tomáš HO Pohodička Slaný CZE 0 0 2 4 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
38 Křeček Filip HO Pohodička Slaný CZE 0 0 2 10 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
39 Schrötter Martin HO POHODIČKA Slaný CZE 0 0 2 11 0 0 0 0 0 0 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
40 Pošta Ondřej CZE 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Novobilský Daniel Lokalblok CZE 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0
42 Blažek Roman CRUX Karlovy Vary CZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pořadí poháru Boulderzávodu - Ženy - Dospělí

Pořadí Jméno Divize Stát
Adamovská Eliška CZE
Kotrbová Daniela CZE
Zachrdlová Kateřina CZE
Bílková Karina CZE
Ondřejová Jana CZE
Novotná Eliška CZE
Tužová Natálie CZE
Scheuerová Veronika CZE
Šebestíková Anna CZE
Růžičková Petra CZE
Vopatová Edita CZE
Vajcová Štěpánka CZE
Šimková Veronika CZE
Olšarová Jana CZE
Jelečková Tereza CZE
Fajstová Alena CZE
Slunečková Karin CZE
Hašková Klara CZE
Slezáková Lenka CZE
Matúšová Michaela CZE
Zemánková Kateřina CZE
Gotschammerová Linda CZE
Kubátová Tereza CZE
Kaletová Tereza CZE
Prokešová Simona CZE
Nevělíková Karolína CZE
Vrablíková Gabriela CZE
Zímová Kateřina CZE
Kachlířová Tereza CZE
Radouchová Anežka CZE
Pokorná Andrea CZE
Klemšová Lucie CZE
Vlková Dorka CZE
Galeová Ema CZE
Slavíčková Rozálie CZE
Bodnárová Natálie CZE
Petrová Lucie CZE
Kejnovská Jorika CZE
Hola Elis CZE
Macharáčková Kateřina CZE
Nováková Markéta CZE
Kobelová Martina CZE
Kalová Michaela CZE
Dočkalová Tereza CZE
Kořená Kateřina CZE
Podušková Barbora CZE

Pořadí poháru Boulderzávodu - Muži - Dospělí

Pořadí Jméno Divize Stát
Stráník Martin CZE
Konečný Jakub CZE
Stráník Štěpán CZE
Kučera Roman CZE
Skočdopole Jakub CZE
Trojan Vojtěch CZE
Jedlička Jakub CZE
Běhounek Michal CZE
Dvorský Martin CZE
Jeliga Jan CZE
Rázek Jakub CZE
Kendík Jan CZE
Lyčka Jakub CZE
Volf Štěpán CZE
Potůček Šimon CZE
Hlaváček Jakub CZE
Hejný Jakub CZE
Bradáč Jiří CZE
Potůček Štěpán CZE
Novák Jan CZE
Hammerschmied Lukáš CZE
Karban Filip CZE
Maršík Aleš CZE
Klapal Olin CZE
Bína Ondřej CZE
Lukášek Tomáš CZE
Kratochvíl Vladimír CZE
Duchoň Tomáš CZE
Šifra Martin CZE
Chytil Martin CZE
Kliger Petr CZE
Pochman Štěpán CZE
Handlíř Petr CZE
Svojtka Matěj CZE
Podoba Peter CZE
Šolc Jan CZE
Děták Štěpán CZE
Mlejnek Jan CZE
Hlinka Ondřej CZE
Gotthard Martin CZE
Janovský Adam CZE
Pelikán Martin CZE
Musil Albert CZE
Macharáček Jan CZE
Szentesi Martin CZE
Pařil Richard CZE
Zozulák Jan CZE
Srb Jáchym CZE
Slabý Jiří CZE
Kubíček Jan CZE
Karban Jakub CZE
Veselý Martin CZE
Skála Lukáš CZE
Macháček Petr CZE
Švácha Jiří CZE
Špringl Petr CZE
Antušek Jiří CZE
Lachman Vít CZE
Reblan Štefan CZE
Průcha Šimon CZE
Vlk Vojtěch CZE
Mašek Sebastián CZE
Beneš Tomáš CZE
Hašek Ondra CZE
Vaňous Svatopluk CZE
Pošta Ondřej CZE
Blažek Roman CZE
Brt Tomáš CZE
Pochman Matyáš CZE
Barchánek Michal CZE
Jindra Filip CZE
Jindřich Petr CZE
Koníček Cyril CZE
Kozel David CZE
Řitička Ondřej CZE
Feix Radim CZE
Buček Tadeáš CZE
Karlík Petr CZE
Smrčka Jan CZE
Pazderka Kryštof CZE
Holík Rostislav CZE
Šlajs Jakub CZE
Velek Tomáš CZE
Dočkal Čestmír CZE
Jurečka Jan CZE
Frohlich Vojtěch CZE
Lintymer Pepa CZE
Hapala Martin CZE
Valla Tomáš CZE
Vejsada Martin CZE
Cohorna Jan CZE
Stehlík Marek CZE
Fafílek Karel CZE
Horáček Zdeněk CZE
Havel Michal CZE
Homolka Martin CZE
Štěpánek Michal CZE
Černý Lukáš CZE
Doubravský Tomáš CZE
Komárek Michal CZE
Hrbek Jan CZE
Schneider Radmil CZE
Hájek Jiří CZE
Bodingbauer Milan CZE
Radovnický Jaroslav CZE
Machatý Ondra CZE
Vychodil Josef CZE
Poliak Šimon CZE
Žemlička Filip CZE
Záhora Ondřej CZE
Stárek Jan CZE
Kadeřávek Adam CZE
Veselý Leoš CZE
Duchek Pavel CZE
Pecka Štěpán CZE
Tamchyna Michal CZE

3. kolo Teplice Boulderzávody Zobrazit

Datum: 25.8.2018

finále Muži

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Stráník Martin Scarpa, Singing Rock, MAKAK, HK Choceň CZE 4 4 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Kučera Roman Koroboulder Pardubice CZE 4 15 4 13 4 5 1 2 6 6 2 2
3 Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, Rafiki, LUJS a HK Choceň CZE 2 2 4 9 2 0 1 1 5 0 1 1
4 Volf Štěpán ClimbingTechnology, rafiki, elementstore.cz CZE 2 2 4 11 6 0 1 1 3 0 1 1
5 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 2 7 4 19 8 0 1 3 7 0 3 4
6 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 2 4 3 5 2 0 1 1 0 0 2 3
7 Jedlička Jakub LKP, Scarpa, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE 1 1 3 11 8 0 2 0 0 0 1 1
8 Klapal Olin TR Walls CZE 1 1 3 14 7 0 6 0 0 0 1 1

finále Ženy

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Vopatová Edita Rock Point, CT climbing Technology, Easyclimbing.cz CZE 4 6 4 5 1 1 1 1 2 2 1 2
2 Zachrdlová Kateřina Wild Country, MAKAK boulder CZE 3 3 4 4 1 1 1 1 1 1 1 0
3 Kotrbová Daniela BigWall, Midori, ActiveMove CZE 3 4 4 6 2 2 1 1 1 1 2 0
4 Janošová Markéta TJ Baník Karviná;Saltic;Singing Rock, CAT CZE 3 7 4 10 4 4 1 1 2 2 3 0
5 Bílková Karina Alturas, Lokalblok CZE 3 8 4 7 3 5 1 1 2 2 1 0
6 Slezáková Lenka Vertikon Zlín, Ocún, HK Rožnov p. R., TBTraining CZE 3 12 4 15 5 7 1 1 4 4 5 0
7 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 2 3 4 13 6 0 1 1 2 2 4 0
8 Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE 2 10 4 19 2 0 6 6 1 4 10 0

kvalifikace Ženy

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b. 9.b. 10.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Kotrbová Daniela BigWall, Midori, ActiveMove CZE 10 21 10 19 2 3 1 1 1 1 3 3 1 1 3 3 5 6 1 1 1 1 1 1
2 Bílková Karina Alturas, Lokalblok CZE 10 24 10 22 5 5 1 1 3 3 5 5 1 1 2 2 2 4 1 1 1 1 1 1
3 Vopatová Edita Rock Point, CT climbing Technology, Easyclimbing.cz CZE 10 26 10 26 5 5 1 1 4 4 1 1 1 1 2 2 9 9 1 1 1 1 1 1
4 Slezáková Lenka Vertikon Zlín, Ocún, HK Rožnov p. R., TBTraining CZE 9 29 10 21 3 3 1 3 1 3 1 1 1 1 2 2 5 14 1 1 5 0 1 1
5 Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE 9 25 9 18 2 4 1 1 2 2 7 7 1 1 2 4 0 0 1 1 1 4 1 1
6 Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE 9 26 9 15 2 6 1 1 5 5 1 1 1 1 2 2 0 0 1 1 1 8 1 1
7 Zachrdlová Kateřina Wild Country, MAKAK boulder CZE 8 24 10 33 13 13 1 1 3 3 3 3 1 1 1 1 8 0 1 1 1 0 1 1
8 Janošová Markéta TJ Baník Karviná;Saltic;Singing Rock, CAT CZE 8 11 9 16 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 2 3 0 0 1 1 6 0 1 1
9 Nevělíková Karolína HK Pálavský věšák CZE 8 18 9 18 1 2 1 1 1 2 7 8 1 1 2 2 0 0 1 1 3 0 1 1
10 Olšarová Jana Climb&Run CZE 7 19 10 30 4 0 1 1 3 3 1 1 1 1 11 11 6 0 1 1 1 0 1 1
11 Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE 7 9 9 18 8 0 1 1 1 2 1 1 1 1 1 2 0 0 1 1 3 0 1 1
12 Šebestíková Anna SmíchOFF, ActiveMove CZE 7 14 7 12 0 0 1 2 3 3 1 1 1 1 4 4 0 0 1 1 0 0 1 2
13 Bajerová Adéla LEZU V MEZU CZE 6 13 7 13 6 0 1 4 2 2 0 0 1 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1 4
14 Kaletová Tereza Tendonblok Ostrava CZE 5 11 7 10 0 0 1 4 1 2 3 3 1 1 2 0 0 0 1 1 0 0 1 0
15 Vlková Dorka CZE 5 13 7 14 0 0 1 6 5 0 3 3 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0 2 2
16 Hašková Klara HO Komorní výtah CZE 5 8 6 14 0 0 1 3 1 1 2 2 1 1 8 0 0 0 1 1 0 0 0 0
17 Radouchová Anežka CZE 5 25 5 21 0 0 1 1 15 17 3 4 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
18 Fajstová Alena Ho Přírodní vědy CZE 4 6 7 14 0 0 1 1 5 0 2 2 1 2 2 0 0 0 1 1 0 0 2 0
19 Hola Elis L.A. Jirkov CZE 4 6 6 9 0 0 1 2 2 0 2 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0
20 Macharáčková Kateřina Vertikon Zlín CZE 4 7 6 10 0 0 1 0 1 1 4 4 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0
21 Slunečková Karin Alturas CZE 4 9 5 13 0 0 1 2 0 0 4 4 1 1 0 0 0 0 2 2 0 0 5 0
22 Hornychová Michaela HK Ostaš CZE 3 5 6 12 0 0 1 0 0 0 2 3 1 1 2 0 0 0 1 1 0 0 5 0
23 Zemánková Kateřina MAKAK, HO Pavoučci Liberec CZE 3 6 5 10 2 0 0 0 3 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0
24 Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE 3 6 5 11 0 0 1 0 1 4 7 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
25 Košťálková Žofie HK Choceň CZE 3 6 5 12 0 0 1 0 0 0 1 2 1 2 0 0 0 0 2 2 0 0 7 0
26 Lorenzi Lucia CAI Sezione di Trieste IT 3 5 4 6 0 0 1 0 0 0 3 3 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
27 Urdová Kristína Move Up SVK 3 8 4 6 0 0 2 0 2 6 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
28 Jakouběová Michaela CZE 2 5 3 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 3 3 0 0 0 0
29 Vokálová Johanka HOROLEZCI Jeseník CZE 2 8 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 5 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0
30 Hlavatá Denisa HOVRCH Nové Město nad Metují CZE 1 3 4 7 0 0 1 0 3 3 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
31 Nováková Markéta DDM Duha Ústí nad Orlicí CZE 0 0 2 6 0 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Bláhová Ema albína GymŠpit CZE 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

kvalifikace Muži

Součet 1.b. 2.b. 3.b. 4.b. 5.b. 6.b. 7.b. 8.b. 9.b. 10.b.
Pořadí Jméno Divize Stát t pt z zt pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz pt pz
1 Stráník Martin Scarpa, Singing Rock, MAKAK, HK Choceň CZE 10 12 10 12 1 1 1 1 3 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, Rafiki, LUJS a HK Choceň CZE 10 15 10 14 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 2 3 2 2 1 1 1 1 1 1
3 Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE 10 15 10 15 1 1 1 1 1 1 5 5 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1
4 Jedlička Jakub LKP, Scarpa, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE 10 16 10 11 2 4 1 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5 Kučera Roman Koroboulder Pardubice CZE 10 16 10 14 2 2 1 1 1 1 3 3 1 1 2 3 1 1 1 1 1 1 1 2
6 Klapal Olin TR Walls CZE 10 18 10 13 1 3 1 4 2 2 3 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
7 Skočdopole Jakub Scarpa, Aguglia, Arev, CT, HOLipník CZE 10 18 10 18 3 3 1 1 1 1 2 2 1 1 2 2 4 4 1 1 1 1 2 2
8 Volf Štěpán ClimbingTechnology, rafiki, elementstore.cz CZE 10 19 10 16 1 1 1 1 1 1 4 4 1 1 2 3 1 1 1 3 3 3 1 1
9 Jeliga Jan Big-wall.cz, Horoguru.cz, Třináctka CZE 10 21 10 20 5 5 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 6 6 1 1 1 2 1 1
10 Slezák Ondra Vertikon Zlín CZE 10 22 10 15 1 3 1 2 1 1 5 5 1 1 1 4 1 1 2 2 1 2 1 1
11 Trojan Vojtěch Scarpa, VirginGrip, Climbbros CZE 10 29 10 23 1 1 1 3 1 1 11 11 1 1 2 6 2 2 1 1 2 2 1 1
12 Šifra Martin HK Lanškroun, Saltic CZE 9 16 9 13 1 3 1 1 1 1 0 0 1 1 3 3 3 3 1 1 1 2 1 1
13 Potůček Šimon Vertikon Zlín CZE 9 21 9 15 6 6 1 1 1 1 0 0 1 1 1 3 1 5 1 1 1 1 2 2
14 Němý Miloš Move Up SVK 8 14 9 14 1 1 1 4 1 1 3 3 1 1 2 2 0 0 1 1 3 0 1 1
15 Dvorský Martin Lokalblok , SCVM CZE 8 20 9 15 2 6 2 4 1 1 4 4 1 1 2 2 0 0 1 1 1 0 1 1
16 Kendík Jan Directalpine, VirginGrip, Lezecká stěna ŠUTR CZE 8 13 8 12 1 1 0 0 1 1 1 1 1 1 2 2 4 5 1 1 0 0 1 1
17 Mlejnek Jan Experts_Weather CZE 8 15 8 10 2 4 1 1 1 1 0 0 1 1 1 2 0 0 1 1 1 3 2 2
18 Duchoň Tomáš Lanovka, Sokol ČB CZE 8 17 8 10 3 3 1 3 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 1 6 1 1
19 Janovský Adam - CZE 8 18 8 11 1 1 1 5 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 2 2 2 5 2 2
20 Pařil Richard BoulderBar CZE 8 24 8 16 1 2 1 4 1 1 0 0 1 1 6 7 0 0 1 1 4 7 1 1
21 Šolc Jan move HOLDS, move climbing, ON_OFF Productions CZE 7 11 9 13 2 0 1 0 1 1 2 2 1 1 1 1 3 4 1 1 0 0 1 1
22 Lukášek Tomáš HO Komorní Výtah, Directalpine CZE 7 12 9 16 2 2 1 0 1 1 1 1 1 1 3 3 4 0 2 3 0 0 1 1
23 Bradáč Jiří CZE 7 18 9 18 1 0 2 0 1 1 0 0 1 1 4 4 4 4 1 2 2 4 2 2
24 Skála Lukáš VirginGrip CZE 7 12 8 13 2 2 1 2 1 1 3 3 1 1 0 0 0 0 2 2 2 0 1 1
25 Běhounek Michal ActiveMove CZE 7 12 8 18 3 3 1 3 1 1 0 0 1 1 2 2 0 0 1 1 8 0 1 1
26 Jeliga Marek Horoguru, Big Wall Praha, CT CZE 7 15 8 15 4 5 2 2 1 1 3 3 1 1 0 0 0 0 1 1 1 0 2 2
27 Potůček Štěpán Vertikon Zlín CZE 7 15 8 18 2 2 2 5 1 1 0 0 1 1 8 0 0 0 1 1 2 4 1 1
28 Lachman Vít LK Prachov, Fc Unterholz CZE 7 21 8 12 1 6 0 0 1 1 2 2 1 2 3 4 0 0 1 1 2 0 1 5
29 Rázek Jakub CZE 7 11 7 10 2 2 1 2 1 1 0 0 1 1 3 3 0 0 1 1 0 0 1 1
30 Vlk Vojtěch Ocun CZE 7 13 7 9 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 0 0 0 0 1 1 1 5 3 3
31 Kratochvíl Vladimír CZE 6 8 9 14 1 0 1 0 1 1 0 0 2 2 1 1 5 0 1 2 1 1 1 1
32 Musil Albert Lezetop Písek, Saltic CZE 6 13 8 16 5 0 1 5 1 1 0 0 1 1 4 4 0 0 1 1 2 0 1 1
33 Hašek Ondra HO Komorní Výtah CZE 6 14 8 18 4 0 1 0 1 1 1 1 1 1 6 6 0 0 1 1 0 0 3 4
34 Brt Tomáš CZE 6 10 7 16 0 0 1 2 2 2 2 2 1 1 8 0 0 0 1 2 0 0 1 1
35 Chytil Martin Triop, Climbing technology, Ho SVČ Lipník nad Bečvou CZE 6 13 7 11 1 1 1 0 1 1 0 0 1 1 5 7 0 0 1 2 0 0 1 1
36 Koníček Cyril Alfa Brno CZE 6 16 7 21 0 0 5 0 1 1 10 10 2 2 1 1 0 0 1 1 0 0 1 1
37 Kozel David Amuerte CZE 6 13 6 9 2 5