Seznam přihlášených závodníků

4. kolo Slaný Boulderzávody Zobrazit

Datum: 22.9.2018

Počet přihlášených mužů: 31

Počet přihlášených žen: 21

Muži - Junioři

Jméno Divize Stát
Macháček Petr WC CZE
Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE
Bína Ondřej Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
Skočdopole Jakub Scarpa,Aguglia,Arev,CT,HOLipník CZE

Muži - Dospělí

Jméno Divize Stát
Kučera Roman Koroboulder Pardubice CZE
Bradáč Jiří CZE
Hejný Jakub Climb&Run CZE
Beneš Tomáš Makak CZE
Pošta Ondřej CZE
Švácha Jiří HC Lány CZE
Podoba Peter HO Pohodička Slaný CZE
Karban Filip MAKAK CZE
Rázek Jakub CZE
Hlinka Ondřej S lezbou k lepším zítřkům, Lanovka CZE
Stráník Martin Scarpa,Singing Rock,MAKAK, HK Choceň CZE
Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, Rafiki, LUJS a HK Choceň CZE
Szentesi Martin HO Bordeaux, VinoSem.cz CZE
Gotthard Martin Horolezci Jesenik CZE
Reblan Štefan HO Bordeaux CZE
Handlíř Petr PEHA-project.cz CZE

Muži - B-U16

Jméno Divize Stát
Schrötter Martin HO POHODIČKA Slaný CZE
Petrík Mikuláš Green Trees Monkeys CZE
Křeček Filip HO Pohodička Slaný CZE
Mázl Ondřej HO TJ Spartak Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE
Grohman Jan HO TJ Spartak Vrchlabí CZE
Dygrýn Tomáš HO Pohodička Slaný CZE

Muži - A-U18

Jméno Divize Stát
Špringl Petr Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE
Karban Jakub MAKAK CZE
Děták Štěpán CZE
Mašek Sebastián Lanovka CZE
Průcha Šimon CZE

Ženy - B-U16

Jméno Divize Stát
Toužínová Lenka Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Bulenová Eliška Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE
Horská Monika Green Trees Monkeys CZE
Kripnerová Eliška Green Trees Monkeys CZE
Hornychová Michaela HK Ostaš CZE
Bajerová Adéla LEZU V MEZU CZE

Ženy - A-U18

Jméno Divize Stát
Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE
Slavíčková Rozálie CZE
Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE
Kachlířová Tereza CZE
Jelečková Tereza Green Trees Monkeys CZE

Ženy - Dospělí

Jméno Divize Stát
Fajstová Alena Ho Přírodní vědy CZE
Zemánková Kateřina MAKAK, HO Pavoučci Liberec CZE
Olšarová Jana Climb&Run CZE
Vlková Dorka CZE
Zachrdlová Kateřina Wild Country CZE
Slunečková Karin Alturas CZE
Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE
Kotrbová Daniela BigWall, Midori, ActiveMove CZE

Ženy - Junioři

Jméno Divize Stát
Šebestíková Anna SmíchOFF, ActiveMove CZE
Ondřejová Jana Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE

3. kolo Teplice Boulderzávody Zobrazit

Datum: 25.8.2018

Počet přihlášených mužů: 97

Počet přihlášených žen: 38

Muži - Dospělí

Jméno Divize Stát
Caro Nestor COL
Frohlich Vojtěch CZE
Jeliga Jan Big-wall.cz, Horoguru.cz, Třináctka CZE
Skála Lukáš VirginGrip CZE
Lachman Vít LK Prachov, Fc Unterholz CZE
Kralik Matus HO Lokomotiva Brno SVK
Pecka Štěpán CZE
Vychodil Josef HK Choceň CZE
Černý Lukáš Hom alpin IV CZE
Běhounek Michal ActiveMove CZE
Janeček Michal Boulder Nová Lesná SVK
Stehlík Marek Lezecké Kurzy Brno CZE
Havel Michal CZE
Slabý Jiří WC CZE
Hrbek Jan CZE
Štěpánek Michal HK Polička CZE
Duchoň Tomáš Lanovka, Sokol ČB CZE
Klapal Olin TR Walls CZE
Zozulák Jan Lezecký Tým Pardubice CZE
Řitička Ondřej HIDETAKA CZE
Doubravský Tomáš Element B CZE
Komárek Michal CZE
Brt Tomáš CZE
Veselý Martin Lezecký oddíl Pardubice CZE
Mlejnek Jan Experts_Weather CZE
Antušek Jiří Green Trees Monkeys CZE
Šolc Jan move HOLDS, move climbing, ON_OFF Productions CZE
Smrčka Jan Lokalblok CZE
Rázek Jakub CZE
Kratochvíl Vladimír CZE
Horáček Zdeněk ON_ OFF Productions CZE
Jurečka Jan CZE
Radovnický Jaroslav Alpin Club Aš CZE
Hejný Jakub Climb&Run CZE
Jindřich Petr CZE
Pařil Richard BoulderBar CZE
Volf Štěpán ClimbingTechnology, rafiki, elementstore.cz CZE
Jedlička Jakub LKP, Scarpa, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE
Schneider Radmil KHS Zlín CZE
Dvorský Martin Lokalblok , SCVM CZE
Němý Miloš Move Up SVK
Czermak Damian Malta Climbing Club POL
Homolka Martin HK Choceň, Boulder Centrum VUT CZE
Licko Vojtech Lipník nad Bečvou CZE
Pęcikiewicz Szymon pęcikiewicz KW Bielsko-Bała/ Primaroca POL
Novák Jan TJ Sparta Kutná Hora, Wild Country, Hovrch CZE
Gotthard Martin Horolezci Jesenik CZE
Šifra Martin HK Lanškroun, Saltic CZE
Bradáč Jiří CZE
Bodingbauer Milan OCUN, Alturas CZE
Koníček Cyril Alfa Brno CZE
Kozel David Amuerte CZE
Kučera Roman Koroboulder Pardubice CZE
Karban Filip Experts_Weather, MAKAK CZE
Janovský Adam - CZE
Reblan Štefan HO Bordeaux CZE
Hlinka Ondřej S lezbou k lepším zítřkům, Lanovka CZE
Záhora Ondřej KHS Jilemnice CZE
Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, Rafiki, LUJS a HK Choceň CZE
Handlíř Petr PEHA-project.cz CZE
Stráník Martin Scarpa,Singing Rock,MAKAK, HK Choceň CZE

Muži - Junioři

Jméno Divize Stát
Maršík Aleš Climbbros, VirginGrip CZE
Hašek Ondra HO Komorní Výtah CZE
Trojan Vojtěch Scarpa, VirginGrip, Climbbros CZE
Duchek Pavel CZE
Kendík Jan Directalpine, VirginGrip, Lezecká stěna ŠUTR CZE
Machatý Ondra CZE
Macharáček Jan Vertikon Zlín CZE
Chytil Martin Triop,Climbing technology,Ho SVČ Lipník nad Bečvou CZE
Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE
Vlk Vojtěch Ocun CZE
Lukášek Tomáš HO Komorní Výtah, Directalpine CZE
Žemlička Filip beranstein power team CZE
Skočdopole Jakub Scarpa,Aguglia,Arev,CT,HOLipník CZE
Valla Tomáš Lanovka ČB CZE
Hájek Jiří DDM Duha Ústí nad Orlicí CZE
Poliak Šimon Beranstein power team CZE

Muži - A-U18

Jméno Divize Stát
Šlajs Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE
Veselý Leoš DDM Duha Ustí n. Orlicí CZE
Kadeřávek Adam WC CZE
Stárek Jan CZE
Tamchyna Michal CZE
Musil Albert Lezetop Písek, Saltic CZE
Vaňous Svatopluk Lezecký Tým Pardubice CZE
Potůček Šimon Vertikon Zlín CZE
Potůček Štěpán Vertikon Zlín CZE
Holík Rostislav HO Studénka CZE
Karban Jakub MAKAK CZE
Cohorna Jan Beranstein Power Team CZE

Muži - B-U16

Jméno Divize Stát
Trnka Martin CZE
Slezák Ondra Vertikon Zlín CZE
Mázl Ondřej HO TJ Spartak Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE
Stránský Ondřej HOROLEZCI Jeseník CZE
Babača Čeněk HO Příbor CZE
Houštěk Jindřich HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Jeliga Marek Horoguru, Big Wall Praha, CT CZE
Dygrýn Tomáš HO Pohodička Slaný CZE

Ženy - A-U18

Jméno Divize Stát
Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE
Hašková Klara HO Komorní výtah CZE
Macharáčková Kateřina Vertikon Zlín CZE
Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE
Bodnárová Natálie HOROLEZCI Jeseník CZE
Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE
Kaletová Tereza Tendonblok Ostrava CZE

Ženy - B-U16

Jméno Divize Stát
Obročníková Andrea Tj cesky raj CZE
Košťálková Žofie HK Choceň CZE
Vokálová Johanka HOROLEZCI Jeseník CZE
Bláhová Ema albína GymŠpit CZE
Hlavatá Denisa HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Bajerová Adéla LEZU V MEZU CZE
Janošová Markéta TJ Baník Karviná;Saltic;Singing Rock,CAT CZE
Jakouběová Michaela CZE
Hornychová Michaela HK Ostaš CZE

Ženy - Junioři

Jméno Divize Stát
Šebestíková Anna SmíchOFF, ActiveMove CZE
Loužecká Aneta HO Kralupy, stenaholesovice.cz, Edelrid, Vaude CZE
Slezáková Lenka Vertikon Zlín, Ocún, HK Rožnov p. R., TBTraining CZE
Nováková Markéta DDM Duha Ústí nad Orlicí CZE

Ženy - Dospělí

Jméno Divize Stát
Vlková Dorka CZE
Radouchová Anežka CZE
Hola Elis L.A. Jirkov CZE
Nevělíková Karolína HK Pálavský věšák CZE
Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE
Urdová Kristína Move Up SVK
Zajac Leonia POL
Lavrushkina Eugenia RUS
Lorenzi Lucia CAI Sezione di Trieste IT
Zachrdlová Kateřina Wild Country, MAKAK boulder CZE
Fajstová Alena Ho Přírodní vědy CZE
Olšarová Jana Climb&Run CZE
Kobelová Martina HO Start, Družba CZE
Zemánková Kateřina MAKAK, HO Pavoučci Liberec CZE
Vopatová Edita Rock Point,CT climbing Technology,Easyclimbing.cz CZE
Slunečková Karin Alturas CZE
Kotrbová Daniela BigWall, Midori, ActiveMove CZE
Bílková Karina Alturas, Lokalblok CZE

2. kolo Rock Point ČP (dospělí, B, A a junioři) Praha Boulder Bar Zobrazit

Datum: 10.3.2018

Počet přihlášených mužů: 74

Počet přihlášených žen: 54

Muži - A-U18

Jméno Divize Stát
Pochman Matyáš HO Komorní výtah CZE
Madaras Ján SVK
Buček Tadeáš Green Trees Monkeys CZE
Karban Jakub MAKAK CZE
Pochman Štěpán lezecká akademie, boulder bar CZE
Pazderka Kryštof Hom Alpin IV (Homáč) CZE
Potůček Šimon Vertikon Zlín CZE
Potůček Štěpán Vertikon Zlín CZE
Špringl Petr Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE
Musil Albert Lezetop Písek, Saltic CZE
Vaňous Svatopluk Lezecký Tým Pardubice CZE
Cohorna Jan Yetti club Trutnov CZE
Doubek Filip CZE

Muži - Dospělí

Jméno Divize Stát
Hapala Martin CZE
Běhounek Michal Patagonia, Namche, ActiveMove CZE
Antušek Jiří Green Trees Monkeys CZE
Šolc Jan move HOLDS, move climbing, ON_OFF Productions CZE
Duchoň Tomáš Lanovka, Sokol ČB CZE
Dvorský Martin Lokalblok , SCVM CZE
Lyčka Jakub Pinkpoint.cz, Wildcountry CZE
Karban Filip Experts_Weather, MAKAK CZE
Řitička Ondřej HIDETAKA CZE
Hammerschmied Lukáš Lanovka CB CZE
Chayka Artem RUS
Jedlička Jakub LKP, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE
Kliger Petr Singing rock, Saltic,TBTraining HO Satalice CZE
Lachman Vít LK Prachov, Fc Unterholz CZE
Podoba Peter HO Pohodička Slaný CZE
Svojtka Matěj Scarpa, Boulder Bar CZE
Kubíček Jan Aladin CZE
Novák Jan TJ Sparta Kutná Hora, Wild Country, Hovrch CZE
Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, LUJS a HK Choceň CZE
Rázek Jakub CZE
Barchánek Michal Bouldies CZE
Němý Miloš Move Up SVK
Záhora Ondřej KHS Jilemnice CZE
Kučera Roman Koroboulder Pardubice CZE
Hlaváček Jakub Triop, SmíchOFF, Ruzyně CZE
Jeliga Jan Big-wall.cz, Horoguru.cz, Třináctka CZE
Khaibullin Rishat KAZ
Gotthard Martin Horolezci Jesenik CZE
Fafílek Karel USK Akademik z.s. CZE
Dočkal Čestmír LC Lanovka ČB CZE
Stráník Martin Scarpa,Singing Rock,Sherpa Food, HK Choceň CZE
Dlouhý Petr CZE
Testr Testr CZE
Mikulenka Vojtěch Onyx CZE

Muži - Junioři

Jméno Divize Stát
Hašek Ondra HO Komorní Výtah CZE
Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE
Bína Ondřej Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
Trojan Vojtěch Scarpa, VirginGrip, Climbbros CZE
Jindra Filip BigWall Praha CZE
Lukášek Tomáš HO Komorní Výtah, Directalpine CZE
Macharáček Jan Vertikon Zlín CZE
Maršík Aleš Climbbros, VirginGrip CZE
Karlík Petr GVP climbing team CZE
Skočdopole Jakub Scarpa,Aguglia,Arev,CT,HOLipník CZE

Muži - B-U16

Jméno Divize Stát
Doleček Lukáš HK Lanškroun z.s. CZE
Novobilský Daniel Lokalblok CZE
Schrötter Martin HO POHODIČKA Slaný CZE
Poslušný David WallClub Sezimovo Ústí CZE
Petrík Mikuláš Green Trees Monkeys CZE
Kopecký Jonáš HO Smíchoff CZE
Tachovský Marek HO Komorní výtah CZE
Kümmel Kuba Lanovka CB CZE
Houštěk Jindřich HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Babača Čeněk HO Příbor CZE
Cink Jáchym HO Sokol Brno I CZE
Mikulec Martin Vertikon Zlín CZE
Stránský Ondřej HOROLEZCI Jeseník CZE
Grohman Jan HO TJ Spartak Vrchlabí CZE
Mázl Ondřej HO TJ Spartak Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE
Čechura Vojtěch Maglajz Kladruby CZE
Jeliga Marek Horoguru, Big Wall Praha, CT CZE

Ženy - B-U16

Jméno Divize Stát
Hnyková Zuzana MAKAK CZE
Kabelíková Eliška Green trees monkeys CZE
Bulenová Eliška Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE
Kripnerová Eliška Green Trees Monkeys CZE
Hornychová Michaela HK Ostaš CZE
Hobzová Eliška Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Králíková Nikola Vertikon Zlín CZE
Smetanová Michaela Hudy stěna Brno, Nadzemí, Wild Country CZE
Hrbáčová Anna ludmila Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I CZE
Vaverková Adéla Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I. CZE
Horská Monika Green Trees Monkeys CZE
Vokálová Johanka HOROLEZCI Jeseník CZE
Širůčková Tereza Hudy stěna Brno, Nadzemí, Wild Country CZE
Bajerová Adéla LEZU V MEZU CZE
Rabadová Lucka Rafiki CZE
Toužínová Lenka Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Janošová Markéta TJ Baník Karviná;Saltic;Singing Rock,CAT CZE

Ženy - Junioři

Jméno Divize Stát
Šebestíková Anna SmíchOFF, ActiveMove CZE
Ondřejová Jana Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE
Slezáková Lenka Vertikon Zlín, Ocún, HK Rožnov p. R., TBTraining CZE
Matúšová Michaela HK Skoba Stříbro CZE
Petrová Lucie Rocky Monkeys Brno 1 CZE

Ženy - A-U18

Jméno Divize Stát
Kubátová Tereza CZE
Adamovská Eliška TJ Baník Karviná, HUDY, Rock Empire CZE
Hašková Klara HO Komorní výtah CZE
Kejnovská Jorika HK Jihlava CZE
Galeová Ema Rocky monkeys Sokol Brno 1 CZE
Kalová Michaela THEREX climbing holds, Stella Metalli CZE
Jelečková Tereza Green Trees Monkeys CZE
Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE
Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE
Kaletová Tereza Tendonblok Ostrava CZE
Prokešová Simona Rocky Monkeys HO Sokol Brno I CZE
Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE

Ženy - Dospělí

Jméno Divize Stát
Růžičková Petra Prostějov/HUDY,Move Holds,FotoSkoda,FotoPv,Midori CZE
Vrablíková Gabriela HO Železný Brod, Andrle sport, OCÚN CZE
Kořená Kateřina Družba Ostrava CZE
Fajstová Alena Ho Přírodní vědy CZE
Pokorná Andrea Lezecký tým Pardubice CZE
Zemánková Kateřina MAKAK, HO Pavoučci Liberec CZE
Pochmanová Karolína CZE
Vajcová Štěpánka CZE
Procházka Nina Rock Edge Prešov SVK
Klemšová Lucie CZE
Šimková Veronika Hudy stěna brno CZE
Zachrdlová Kateřina Wild Country, HOVRCH CZE
Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE
Slunečková Karin Alturas CZE
Kotrbová Daniela BigWall, Midori, ActiveMove CZE
Bílková Karina Alturas, Lokalblok CZE
Kobelová Martina HO Start, Družba CZE
Podušková Barbora Hanibal sport CZE
Olšarová Jana BORDEL Team, Lanovka CZE
Dočkalová Tereza LC Lanovka ČB CZE

1. kolo Rock Point ČP (dospělí, B, A a junioři) Jablonec n./N. Zobrazit

Datum: 17.2.2018

Počet přihlášených mužů: 63

Počet přihlášených žen: 40

Muži - A-U18

Jméno Divize Stát
Pochman Matyáš HO Komorní výtah CZE
Musil Albert Lezetop Písek, Saltic CZE
Pochman Štěpán lezecká akademie, boulder bar CZE
Buček Tadeáš Green Trees Monkeys CZE
Lintymer Pepa HO Pohodička CZE
Vejsada Martin CZE
Potůček Šimon Vertikon Zlín CZE
Potůček Štěpán Vertikon Zlín CZE
Karban Jakub MAKAK CZE
Špringl Petr Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE
Šlajs Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE

Muži - B-U16

Jméno Divize Stát
Vopat Jan VPclimbing servis s.r.o., www.lezeckavystroj.cz, O CZE
Petrík Mikuláš Green Trees Monkeys CZE
Doleček Lukáš HK Lanškroun z.s. CZE
Stránský Ondřej HOROLEZCI Jeseník CZE
Marek Tachovský HO Komorní výtah CZE
Mikulec Martin Vertikon Zlín CZE
Houštěk Jindřich HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Mázl Ondřej HO TJ Spartak Vrchlabí Saltic Singing-Rock CZE
Grohman Jan HO TJ Spartak Vrchlabí CZE
Jeliga Marek Horoguru, Big Wall Praha, CT CZE
Cink Jáchym HO Sokol Brno I CZE
Čechura Vojtěch Maglajz Kladruby CZE
Spálavský Jakub Lezecký Tým Pardubice CZE

Muži - Dospělí

Jméno Divize Stát
Novák Jan TJ Sparta Kutná Hora, Wild Country CZE
Srb Jáchym BB, don Olivieri CZE
Antušek Jiří Green Trees Monkeys CZE
Jindřich Petr CZE
Dvorský Martin Lokalblok , SCVM CZE
Hejný Jakub CZE
Janošec Šimon HK Atlas Opava CZE
Lyčka Jakub Pinkpoint.cz, Wildcountry CZE
Pelikán Martin V16 CZE
Běhounek Michal Patagonia, Namche, ActiveMove CZE
Němý Miloš Move Up SVK
Podoba Peter HO Pohodička Slaný CZE
Rázek Jakub CZE
Kliger Petr Singing rock, Saltic,TBTraining HO Satalice CZE
Khaibullin Rishat KAZ
Feix Radim CZE
Kozel David Amuerte CZE
Karban Filip Experts_Weather, MAKAK CZE
Jedlička Jakub LKP, Makak, Baterca, Komorní výtah CZE
Gotthard Martin Horolezci Jesenik CZE
Černý Lukáš BigWall CZE
Stráník Štěpán Scarpa, Singing Rock, LUJS a HK Choceň CZE
Kubíček Jan CZE
Kučera Roman Koroboulder Pardubice CZE
Stráník Martin Scarpa,Singing Rock,Sherpa Food, HK Choceň CZE

Muži - Junioři

Jméno Divize Stát
Kendík Jan Directalpine, VirginGrip, Lezecká stěna ŠUTR CZE
Trojan Vojtěch Scarpa, VirginGrip CZE
Chytil Martin Triop,Climbing technology,Ho SVČ Lipník nad Bečvou CZE
Konečný Jakub HO svč Lipník n/B CZE
Jindra Filip BigWall Praha CZE
Velek Tomáš HO pavoučci CZE
Valla Tomáš Lanovka ČB CZE
Maršík Aleš HO Komorní Výtah CZE
Kratochvíl Pavel Lezecká akadémia, EUROKIM SVK
Patrný Josef HO Komorní výtah CZE
Lukášek Tomáš HO Komorní Výtah, Directalpine CZE
Macharáček Jan Vertikon Zlín CZE
Bína Ondřej Rocky Monkeys, Sokol Brno 1 CZE
Skočdopole Jakub Scarpa,Aguglia,Arev,CT,HOLipník CZE

Ženy - Dospělí

Jméno Divize Stát
Radouchová Anežka CZE
Zímová Kateřina HO Vrchlabí, Bordel team CZE
Zachrdlová Kateřina Wild Country, HOVRCH CZE
Zemánková Kateřina MAKAK, HO Pavoučci Liberec CZE
Vajcová Štěpánka CZE
Kotrbová Daniela BigWall, Midori, ActiveMove CZE
Slunečková Karin --- CZE
Scheuerová Veronika HK Lanškroun z.s., Saltic, Forea, TBtraining CZE
Bílková Karina Alturas, Lokalblok CZE
Kobelová Martina HO Start, Družba CZE

Ženy - B-U16

Jméno Divize Stát
Hornychová Michaela HK Ostaš CZE
Trnková Nicola HO pohodička Slaný CZE
Toužínová Lenka Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Hrbáčová Anna ludmila Rocky Monkeys TJ Sokol Brno I CZE
Vokálová Johanka HOROLEZCI Jeseník CZE
Králíková Nikola Vertikon Zlín CZE
Hlavatá Denisa HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Horská Monika Green Trees Monkeys CZE
Kripnerová Eliška Green Trees Monkeys CZE
Janošová Markéta TJ Baník Karviná;Saltic;Singing Rock,CAT CZE
Hobzová Eliška Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Širůčková Tereza Rocky Monkeys, HO Sokol Brno I CZE
Bulenová Eliška Green Trees Monkeys, Climbing Technology CZE
Bajerová Adéla LEZU V MEZU CZE
Smetanová Michaela Rocky Monkeys HO Sokol Brno I CZE

Ženy - Junioři

Jméno Divize Stát
Šebestíková Anna SmíchOFF, ActiveMove CZE
Matúšová Michaela HK Skoba Stříbro CZE
Petrová Lucie Rocky Monkeys Brno 1 CZE
Ondřejová Jana Rocky Monkeys, Sokol Brno I CZE

Ženy - A-U18

Jméno Divize Stát
Adamovská Eliška TJ Baník Karviná, HUDY, Rock Empire CZE
Čermáková Tereza HOVRCH Nové Město nad Metují CZE
Kubátová Tereza CZE
Novotná Eliška HO Komorní výtah CZE
Tužová Natálie HO Komorní výtah Liberec / Rafiki CZE
Hašková Klara HO Komorní výtah CZE
Gotschammerová Linda HO KOMORNÍ VÝTAH CZE
Galeová Ema Rocky monkeys Sokol Brno 1 CZE
Prokešová Simona Rocky Monkeys HO Sokol Brno I CZE
Kejnovská Jorika HK Jihlava CZE
Jelečková Tereza Green Trees Monkeys CZE